Vítáme vás na stránkách naší školky

Logická olympiáda 6.9.2024

Logická olympiáda

Pro kategorii MŠ – děti předškolního věku proběhne ve dnech 22. - 28. října 2024.

Každý soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Pouze pod svým e-mailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž může vyplnit online test základního kola.

Registrace soutěžících probíhá od 1. do 30. září 2024. (Uživatelský profil učitelům umožňuje přehled o přihlášených dětech i o jejich výsledcích v soutěži.)

Pro kategorii MŠ probíhá soutěž jednokolově a výstupem bude informace o umístění/pořadí.

Základní kolo bude online tudíž se soutěžící může připojit ve škole, doma, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu.

Soutěž logická olympiáda je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku. Na rozdíl od oborových soutěží nabízí olympiáda úlohy nezávislé na úrovni vzdělání, a proto se mohou této soutěže účastnit děti a mládež od předškolního věku. Účast v soutěži je mimo jiné dalším ze způsobů, jak rozpoznat u dětí nadání a umožnit tak rozvoj jejich individuálních vloh.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.